Jdi na obsah Jdi na menu
 


GRAMOFON extra kousek - umožní vám přehrát šelakové desky

24. 8. 2010

http://www.proton.cz/mimoradna-nabidka/audio-video-systemy/gramofony/retro-gramofon-hyundai-rt910rip.html

Retro Gramofon Hyundai RT910RIP
Skloubení starých dobrých, ještě dřevěných časů elektroniky s moderním pojetím zvukové zábavy se podařilo značce Hyundai s gramofonem RT910RIP RETRO. Za designem dřevěné bedny z počátků éry prvních radio nadšenců se skrývá také USB rozhraní s možností tvorby hudebních MP3 souborů přímo z vestavěného rádia či gramofonu.

akční cena: 2 299,- / původní cena: 3 290,-

AM/FM tuner
Gramorádio, jak se dříve pěkně označovaly tyto přístroje, Hyundai RT910RIP RETRO je vybaveno analogovým tunerem s ručičkovým ukazatelem a manuálním vyhledáváním stanic ve vlnových rozsazích FM/AM. Takže stejně jako dříve není možné jen tak proletět předvolby, ale je třeba poctivě ručně naladit oblíbenou stanici a vychutnat si šumění éteru při hledání oblíbené hudby.

Gramofon s 78 ot/min
Gramofon ukrytý pod dřevěným víkem disponuje funkcí Autostop a Automatickým spouštěním jehly. Hlavně ale dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min, což je dnes rarita. Zvláště poslední rychlost je vpravdě historická a umožní vám přehrát šelakové desky již odložené a dávno zapomenuté, protože právě s rychlostí 78 ot/min, si většina moderních gramofonů neporadila.

USB
USB vstup pro přehrávání MP3 z Flash pamětí umožňuje také ripování, tedy tvorbu MP3 souborů z gramofonové desky či rádia bez použití PC. Své archivní desky snadno převedete do digitální podoby a tím zachováte staré nahrávky pro další poslech, již bez starostí o kvalitu desky a její přibývající praskání a lupání rušící samotný zvuk.

Retro dřevo
I když je výkon zesilovače a reproduktorů gramorádia Hyundai RT910RIP RETRO skromných 2 x 1,5 W, budete překvapeni mohutností jeho zvuku. Ve velké dřevěné bedně se totiž skvěle rozezní a tato ozvučnice dodává zvuku tolik potřebný charakter.

Ať už zařizujete stylový interiér či jen nemáte na čem poslouchat své archivní gramodesky, Hyundai RT910RIP RETRO je tu přesně pro vás. Stylový a schopný hudební systém umí navíc převést vaše desky či vysílání rádia do digitální podoby, což z něj dělá velmi atraktivní přístroj

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Vysavače vodník - zajímavý vynález či praktický pomocník alergika?!

http://www.zelmer.cz/